СК «ГАРДІАН» розпочала співпрацю з POLIS.UA

Страхова компанія «ГАРДІАН» розпочала співпрацю з онлайн-сервісом продажу електронних полісів ОСЦПВ – POLIS.UA

З червня поточного року, клієнти СК «ГАРДІАН» скориставшись сервісом POLIS.UA, зможуть придбати поліс автоцивілки в максимально стислі терміни, не залишаючи своє робоче місце або будинок і без необхідності наносити візит в офіс компанії. Сервіс працює виключно з електронними договорами ОСЦПВ, таким чином виключаючи будь-який бюрократизм в оформленні документів.

Оформивши поліс ОСЦПВ страхової компанії «ГАРДІАН» на POLIS.UA, клієнти гарантовано захищені від можливих шахрайських дій відносно підроблених полісів, оскільки договір автоматично зберігається в базі МТСБУ (Моторне (транспортне) страхове бюро України), що забезпечує законність купленої страховки від МТСБУ.

«Страхова компанія «ГАРДІАН», піклуючись про своїх клієнтів, вибирає найбільш надійних партнерів, з якими всі сервіси компанії будуть функціонувати максимально оперативно і комфортно для споживача. Договір про співпрацю з POLIS.UA – тому підтвердження »- прокоментував в.о. Генерального директора СК «ГАРДІАН», Олександр Коріненко.

TheTop

Insurance Quote