СК «ГАРДІАН» запустила новий страховий продукт – «ДРОН»

Страхова компанія «ГАРДІАН» розробила і запустила новий страховий продукт «ДРОН», який включає в себе страхування відповідальності підприємства за використання дронів, оператора перед підприємством за збитки, нанесені дронам і оператора за збитки, нанесені безпосередньо дронам.

Залежно від обраної програми поліс покриває збитки, нанесені дронам або шкоду життю, здоров’ю чи майну третіх осіб. Територія дії за програмою – вся Україна. Покриття збитків від 100 тисячь гривень до 1 мільйона гривень.

Поліс можливо придбати як в магазинах мережі дистрибуції дронів, так і при проходженні навчання на оператора дрона.

В рамках запущеного продукту був підписаний договір про співпрацю з одним з найбільших дистриб’юторів України – Drone.UA, який є провідним інтегратором безпілотних технологій на вітчизняному ринку.

«Створення такого продукту – вимога часу, а не данина моді. Наша компанія прагне відповідати технічним викликам і своєчасно реагувати на нові запити клієнтів. Щоб попередити фінансові втрати операторів дронів в результаті падіння безпілотників і потрібен поліс СК «ГАРДІАН». Впевнений, в співпраці з таким великим дистриб’ютором як Drone.UA, ми зможемо забезпечити спокій вже наших спільних клієнтів» – прокоментував введення нового продукту в.о Генерального директора« СК «ГАРДІАН», Олександр Коріненко.

У свою чергу, співзасновник Drone.UA Валерій Яковенко зазначив, що: «Наша компанія багато років займається розробкою і впровадженням галузевих рішень, заснованих на технології дронів. З урахуванням швидкості поширення таких технологій і цілей використання дронів – території їх застосування збільшуються так само, як навантаження і відповідальність, що лежить на операторах безпілотних машин. У цьому випадку страхування – дійсно краще рішення»СК «ГАРДІАН» запустила новий страховий продукт – «ДРОН»

TheTop

Insurance Quote