СК “Гардіан” приєдналася до договору про співпрацю в сфері перестрахування відповідальності за договорами “Зелена карта”!

Страхова компанія “Гардіан” (Київ) приєдналася до Договору про співпрацю страховиків в сфері перестрахування відповідальності за договорами міжнародного обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в компанії.

При цьому в компанії відзначили, що дія даного договору від 1 червня 2010 року поширюється на території країн-членів міжнародної системи автострахування “Зелена карта”.

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) повідомило СК “Гардіан”, що її приєднання до Договору було погоджено страховиками-учасниками системи “Зелена карта, про що свідчить опитування проведене дирекцією Моторного бюро.

“Зелена карта” – система страхового захисту потерпілих у дорожньо-транспортній пригоді незалежно від країни їх місця проживання і країни реєстрації транспортного засобу. “Зелена карта” поширюється на територію 47 країн Європи, Азії та Африки.

Згідно з рішенням, прийнятим Генеральною асамблеєю Ради Бюро міжнародної системи автострахування “Зелена карта” в Люксембурзі в травні 2004 року, Україна з 1 січня 2005 року є повним членом цієї системи.

Як повідомлялося, СК “Гардіан” у січні 2020 року підписала договір про співпрацю з Моторним (транспортним) страховим бюро України (МТСБУ) щодо реалізації договорів “Зелена карта”, і оплатила внесок в гарантійний фонд МТСБУ в розмірі EUR 1 млн.

До теперішнього часу 10 страховиків-повних членів МТСБУ мають право реалізовувати міжнародні сертифікати “Зелена карта”. Це – “НАСК” Оранта “, УАСК” АСКА “,” Інго “,” Княжа VIG “,” Українська транспортна страхова компанія “,” ПЗУ Україна “, СГ” ТАС “,” Українська страхова група “, СК” Перша “, СК “Гардіан”.

TheTop

Insurance Quote