Шановні колеги! Дорогі друзі та партнери!

Сьогодні ми зустрічаємо неповторні і багатобарвні свята, від яких і діти і дорослі чекають дива. Це час, у якому оживають найдорожчі, найзаповітніші спогади і світлі почуття, пролягають мости від минулого і сьогодення до прийдешнього.

Ми проводжаємо 2020 рік. Попри усі випробування – це був знаковий рік для світу та України, рік, який змінив наше життя і нас самих. Цього року СК «GUARDIAN» увійшла до Ядерного страхового пулу України, стала членом Президії Ліги страхових організацій України, підтвердила своє лідерство в МТСБУ та Insurance TOP, багато разів перемагала у відкритих торгах публічних закупівель системи ProZorro та ін. І я дякую кожному із Вас за сумлінну працю, за небайдужість, за активну  життєву позицію і підтримку.

Я дуже хочу, щоб у 2021 році в кожному районі, в кожному місті, у кожній родині Ви дійсно відчули позитивні зміни від нашої спільної роботи, роботи СК «GUARDIAN». Впевнений, що у Новому році, об’єднані зворушливою атмосферою свята та очікуванням оновлення, сповнені вірою у нові перспективи, ми зможемо зробити набагато більше.

Нехай чарівна сила цих свят стане незабутнім часом, проведеним без поспіху та хвилювань, сповнених спокою та радості.

Бажаємо щасливого Нового року та найкрасивішого Різдва!

З повагою,

Генеральний директор СК «GUARDIAN»

Віктор Берлін

TheTop

Insurance Quote