Страхова компанія “Guardіan” – переможець номінації «ПРОРИВ РОКУ»

20 травня  у Premier Palace Hotel до 30-ліття створення Асоціації Українських Банків та 30-ліття виходу в світ першого номеру ділового тижневика «Україна Бізнес Ревю» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців проєкту  «БАНКИ та НЕБАНКІВСЬКІ ФІНКОМПАНІЇ УКРАЇНИ: гідні, успішні, надійні 2020». Це спільний проєкт за офіційної та консультаційної підтримки Національного банку України (НБУ), платформа для спілкування представників банківського та небанківського сектору, інвестиційних та провідних фінансово-промислових компаній України, представників потужних бізнес-структур.

Страхова компанія “Guardіan” – переможець номінації «ПРОРИВ РОКУ». На урочистій церемонії почесну відзнаку отримав Дмитро Валерійович Михайленко, заступник Генерального директора з правових питань ТДВ «СК «ГАРДІАН».

СК «ГАРДІАН» – страхова компанія європейського зразка, яка повною мірою відповідає назві: 14 років опікується та захищає клієнтів, дбаючи про їх здоров’я і забезпечуючи спокій та комфорт. Місія компанії – максимально передбачити бажання Клієнтів та гарантувати їм якісний рівень страхових послуг, і швидке врегулювання страхових випадків.

TheTop

Insurance Quote