СК «GUARDIAN» виплатила ТОВ «СУШИЯ» 405,5 тис грн.

Страховий випадок стався у лютому у Чернівцях в торговому центрі «Майдан». Вранці у складському приміщенні ресторану «СУШИЯ» на 3 поверсі відбувся потужний вибух бойлера, внаслідок чого було розбито вікна, пошкоджено стіни та стелю приміщення.

На місце події було направлено слідчо-оперативну службу, працівників патрульної поліції, ДСНС та газової служби. На щастя, під час вибуху ніхто не постраждав, а майно та відповідальність ТОВ «СУШИЯ» було застраховано в СК «GUARDIAN».

За результатами експертної оцінки сума виплати склала 306,5 тис грн за договором страхування майна та 99 тис грн за договором страхування відповідальності, та повністю покрила витрати.

Договір страхування майна ТОВ «СУШИЯ» включав вогневі ризики – пожежа; вибух; удар блискавки, що викликав пожежу; ризики настання стихійного лиха, протиправні  дії третіх осіб та ін. Також була застрахована відповідальність суб’єкта господарської діяльності за збитки, завдані третім особам пожежею, вибухом, виробничою аварією, руйнацією будинків та споруд, аварійним витоком рідин або іншими надзвичайними подіями (визначеними договором страхування), які відбулися в процесі ведення ним господарської діяльності.

Страхування відповідальності – один з найбільш надійних методів захисту майнових інтересів страхувальника і надійний спосіб мінімізації витрат на відшкодування збитків третім особам. Даний вид страхування забезпечує виплату відшкодування за шкоду, нанесену третім особам, який страхувальник зобов’язаний відшкодувати згідно закону внаслідок його необережних дій чи допущених помилок.

TheTop

Insurance Quote