Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» за результатами відкритих торгів у системі Prozorro обрало «Страхову компанію «ГАРДІАН» для страхування власного автопарку на умовах обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності страхувальника як власника транспортного засобу (ОСЦПВВНТЗ).
Відповідно до умов договору ОСЦПВВНТЗ, «Страхова компанія «ГАРДІАН» застрахувала майнові інтереси, пов’язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної життю, здоров’ю, майну потерпілих внаслідок експлуатації забезпечених 102-х транспортних засобів.
Розмір страхового платежу – 79252 грн.