О нас

Страхова компанія «ГАРДІАН» — компанія європейського зразка, яка в повній мірі відповідає своїй назві: 14 років ми опікуємось та захищаємо наших Клієнтів,  піклуючись про  їх здоров’я і забезпечуючи їм спокій та комфорт.

Незважаючи на складну економічну ситуацію в державі та велику конкуренцію, ми утримуємо високу ліквідність, регулярно демонструємо позитивну фінансову динаміку та завжди тримаємо фокус уваги на своїх Клієнтах. Нашим страхувальникам ми гарантуємо  індивідуальний підхід, швидке врегулювання справ та адекватність страхових виплат.

2019 рік для компанії «ГАРДІАН» став роком нових глобальних стартів в міжнародному масштабі. Завдяки успішній динаміці розвитку, прозорим бізнес процесам та професійному менеджменту, ми здобули довіру одного з найбільших міжнародних інвесторів — Арунаса Шикшти, який з цього року розпочав розвиток компанії в міжнародній площині.

У 2020 р. СК «GUARDIAN» очолив Віктор Берлін, успішний СЕО, кандидат економічних наук, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (2012-2014).

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Високопрофесійні спеціалісти з багаторічним досвідом роботи у страхуванні та з розумінням потреб клієнтів

Швидке врегулювання страхових випадків — по КАСКО виплати відбуваються за 5-7 днів, по автоцивілці – 80 % справ виплачуються до 35 днів з дня ДТП

Різноманітна лінійка страхових продуктів забезпечується ліцензіями Нацкомфінпослуг на 17 видів добровільного страхування, та 18 видів обов’язкового страхування

Гнучкість у вирішенні спірних питань, та індивідуальний підхід до кожного страхового випадку

Надійний асистанс

Розгалужена регіональна та агентська мережа, яка покриває всю Україну

Співпраця з найбільшими світовими перестраховими компаніями

Власний Call-центр

НАГОРОДИ ТА РЕЙТИНГИ

2020 рік– Страхова компанія «GUARDIAN» увійшла до Ядерного страхового пулу України та стала повним членом МТСБУ.

2020 рік – Страхова компанія «GUARDIAN» виплатила своїм клієнтам майже 100 млн гривень страхових відшкодувань. Із загальної суми виплат близько 60 млн грн виплачено фізичним особам. Це майже в 2 рази перевищує минулорічний показник Компанії. В середньому Компанія щомісячно виплачує близько 8 млн грн.

2019 рік — компанія успішно пройшла аудит від міжнародної аудиторської компанії «HLB», чим підтвердила свою повну фінансову стабільність відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

2019 рік компанія стала членом Ліги страхових організацій України (ЛСОУ)

image-1

2018 рік – за висновком експертного агентства «Експерт-рейтинг», компанія отримала рейтинг фінансової стійкості на рівні uaAА, що свідчить про дуже високий рівень фінансової стійкості. В 2019 році компанія підтвердила цей статус.

3

В 2018 компанія підтвердила високу якість надаваних послуг і отримала сертифікат, який засвідчує, що система управління якістю компанії в галузі страхування відповідає вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001: 2009

image-3

В 2017 за версією МФ Клуб «Банкиръ» — СК «ГАРДІАН» отримала статус «Страхова компанія, що найбільш динамічно розвивається», а в 2018 стала «Лідером страхового ринку за темпами врегулювання справ».

image-4
image-4

З 2017 року компанія являється асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ)

image-6

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування? Страховий випадок?

TheTop

Insurance Quote
Insurance Quote