Cтрахування відповідальності

Запобігти непередбаченим обставинам - ключове завдання кожного успішного бізнесу.

Страхування відповідальності - це ваш надійний щит, який забезпечить захист вашого бізнесу від фінансових ризиків, пов'язаних з можливими виплатами у зв'язку зі шкодою, завданою третім особам у результаті вашої діяльності.

Переваги

Довіра та впевненість

Фінансовий захист

Контроль ризиками

image

Виплати від Гардіан

466 тисяч гривень виплачено клієнтам за 2023 рік по ДЦВ перевізника/експедитора 

17 років Страхова компанія ГАРДІАН відповідально виконує обов’язки перед клієнтами. Швидко здійснюємо виплати навіть в умовах війни, карантинів та економічних криз

Order Service

Leave your contact details and our specialist will contact you shortly

Contact the nearest branch

Regional Network
Як визначається страхова сума (покриття) і страховий платіж?
Страхова сума – грошова сума, в межах якої страхова компанія зобов’язана провести страхову виплату в разі настання страхового випадку. Вона встановлюється під час укладення договору страхування за вибором клієнта - страхувальника. Страхова премія є платою за страхування - кошти, які страхувальник сплачує в зв'язку з укладенням договору страхування. Її розмір визначається як добуток страхової суми та страхового тарифу.
Від чого залежить вартість страхування?
Вартість залежить від набору ризиків, які обирає клієнт, страхової суми, строку страхування та території дії договору страхування. Змінюючи ці параметри Ви маєте можливість оптимального вибору страхового покриття з урахуванням відповідної вартості страхування.
Які ризики покриває страхування відповідальності перевізника?
Страхова компанія компенсує шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, майну, довкіллю та вантажу через дії страхувальника.