Захист на роботі

Зробіть свою компанію привабливим місцем для роботи!

Корпоративне медичне страхування (ДМС) - це партнерство між роботодавцем, страховою компанією та працівниками, яке гарантує покриття на медичні витрати. Роботодавець оплачує страхові внески, а страховик відповідає за витрати на лікування у разі страхового випадку.

Оберіть на вибір медичне страхування (ДМС) чи страхування від нещасних випадків як окремо, так з можливістю страхування в комплексі для Вашого бізнесу.

Переваги

Оплата за тимчасову непрацездатність

Компенсація за інвалідність

Фінансовий захист близьким у разі смерті

image

Більше 1,4 мільйони гривень

виплачено клієнтам від Гардіан по медичному страхуванню і страхуванню від нещасних випадків за 2023 рік 

17 років відповідально виконуємо обов’язки перед клієнтами. Швидко здійснюємо виплати навіть в умовах війни, карантинів та економічних криз

Переваги

Для бізнесу

мотивуйте персонал, заощаджуйте на матеріальній допомозі, покращуйте корпоративний імідж та підвищуйте вірність працівників – унікальні програми страхування для вашого успіху!

Для працівників

це зменшення стресу, впевненість на роботі, економія фінансів та можливість покриття для Вашої родини

Order Service

Leave your contact details and our specialist will contact you shortly

Contact the nearest branch

Regional Network
Від чого залежить вартість страхування?
Вартість залежить від набору ризиків, які обирає клієнт, страхової суми, строку страхування та території дії договору страхування. Змінюючи ці параметри Ви маєте можливість оптимального вибору страхового покриття з урахуванням відповідної вартості страхування.
Чи покриває страховка моїх родичів?
Так, якщо ви укладаєте договір на всіх членів родини
Як визначається страхова сума (покриття) і страховий платіж?
Страхова сума – грошова сума, в межах якої страхова компанія зобов’язана провести страхову виплату в разі настання страхового випадку. Вона встановлюється під час укладення договору страхування за вибором клієнта - страхувальника. Страхова премія є платою за страхування - кошти, які страхувальник сплачує в зв'язку з укладенням договору страхування. Її розмір визначається як добуток страхової суми та страхового тарифу.