About Us

Страхова компанія "ГАРДІАН"

Компанія була заснована в 2007 році під назвою "Страхова компанія "УКРФІНПОЛІС". В 2017 році компанія отримала нову стратегію, нову команду досвідчених професіоналів з розробки страхових продуктів, побудови мережевих продажів, розвитку добровільного медичного страхування та успішного обслуговування клієнтів і виходить на ринок роздрібних та корпоративних продажів під назвою "Страхова компанія "ГАРДІАН". 

Компанія впродовж багатьох років стабільно утримує високу ліквідність та регулярно демонструє позитивну фінансову динаміку, залишаючись на страховому ринку надійним партнером та гідним конкурентом.

 

Read more
image

More than 16 years of experience

image

Insured loss regulating within 5 days

image

35 types of insuarance

image

Reliable assistance

image

Cooperation with the largest reassuring companies

image

24/7 Call-centre

image

Why should you choose "GUARDIAN"?

image

Green card compulsory insurance

image

Voluntary medical insurance

image

medical insurance

image

Clients satisfaction according Google rating

image

Financial stability rating

They Trust Us

We value our clients and partners, so we always work for results and fully fulfill our obligations.

image
image
image
image
image
image

Our Clients Reviews

Задоволений клієнт

05.12.2023
Не часто пишу відгуки але це той випадок коли можна і треба подякувати компанії за допомогу та орієнтацію на клієнта. 28 вересня дружина потрапила в ДТП, на щастя машина була застрахована в програмі Favorite на суму 100К грн, з міста ДТП набрав страхову, вони порадили СТО яке знаходилося найближче до місця ДТП, проконсультували щодо оформлення запита на страхову, після того як відправив на емаіл документи, то одразу перетелефонували та підтвердили що отримали пакет документів. Минулої п'ятниці всю суму в рамках договору Favorite перерахували на СТО. Окреме дякую менеджерам які допомагали від страхової — Ларисі С. та Олені C. Вже десь 5-6 років страхуюсь в цій страховій, це перший раз коли сталася серйозне ДТП і страхова не підвела. Компанію — рекомендую.

Otoyol1979

04.12.2023
Співпрацею з СК«Гардіан» був приємно вражений. Позиціанують себе, як відповідальна європейська компанія. Співробітники чемні та професійні, з задоволенням йдуть на контакт та перемовини. Виплату отримав більш ніж за два місяці, гадаю було б і швидше, як би я бистріше надав усі документи. Кошти виплатили, як і за послуги євакуатора, так і за ремонт авто (з врахуванням зносу запчастин).

News

image
13.06.2024921 тисячу гривень відшкодували клієнтам по договорах КАСКО за тиждень

921 тисячу гривень відшкодувала клієнтам «Страхова компанія «ГАРДІАН» за минулий тиждень по 16 договорах КАСКО

Read More
image
05.06.2024595 048 грн «Страхова компанія «ГАРДІАН» відшкодувала клієнтові на відновлення вантажівки з причепом

«КАСКО» покриває найпоширеніші ризики, з якими можуть зіштовхнутися водії, причому страхове покриття діє як в Україні, так і за її межами.

Read More
image
10.05.2024ГУ ДСНС у Харківській області обрало «Страхову компанію «ГАРДІАН» для страхування власного автопарку

Головне Управління ДСНС у Харківській області за результатами відкритих торгів у системі Prozorro обрало «Страхову компанію «ГАРДІАН» для страхування власного автопарку

Read More