Reviews

Лагутін Максим Віталійович, директор ТОВ "ВОЛИНЬСЕРВІСБУД"

13.06.2024
Шановний партнере СК «Гардіан», дозвольте висловити Вам щиру подяку за плідну співпрацю. Ми щиро сподіваємося, що наше партнерство і надалі буде таким ефективним і позитивним. Висловлюємо подяку вашим фахівцям з міста Луцька за своєчасно надані послуги щодо швидкго та компетентного оформлення страхового випадку по КАСКО. Для нас велика честь працювати з Вами. Ви підтвердили свою відмінну репутацію на рівні співпраці - будь-які питання Ваші фахівці вирішують швидко та легко. Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин та нашій подальшій плідній і взаємовигідній співпраці на благо спільних інтересів! Бажаємо Вам і Вашій компанії успіхів і процвітання!

Задоволений клієнт

05.12.2023
Не часто пишу відгуки але це той випадок коли можна і треба подякувати компанії за допомогу та орієнтацію на клієнта. 28 вересня дружина потрапила в ДТП, на щастя машина була застрахована в програмі Favorite на суму 100К грн, з міста ДТП набрав страхову, вони порадили СТО яке знаходилося найближче до місця ДТП, проконсультували щодо оформлення запита на страхову, після того як відправив на емаіл документи, то одразу перетелефонували та підтвердили що отримали пакет документів. Минулої п'ятниці всю суму в рамках договору Favorite перерахували на СТО. Окреме дякую менеджерам які допомагали від страхової — Ларисі С. та Олені C. Вже десь 5-6 років страхуюсь в цій страховій, це перший раз коли сталася серйозне ДТП і страхова не підвела. Компанію — рекомендую.

GUARDIAN

Дякуємо за високу оцінку!

Otoyol1979

04.12.2023
Співпрацею з СК«Гардіан» був приємно вражений. Позиціанують себе, як відповідальна європейська компанія. Співробітники чемні та професійні, з задоволенням йдуть на контакт та перемовини. Виплату отримав більш ніж за два місяці, гадаю було б і швидше, як би я бистріше надав усі документи. Кошти виплатили, як і за послуги євакуатора, так і за ремонт авто (з врахуванням зносу запчастин).

Share your experiences

Got something to say? Email us